POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ W PILE
21/05/2015

Uruchomienie serwisu mapowego powiatu

W dniu 25 października 2012 roku uruchomiono internetowy serwis do obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych www.epodgik.powiat.pila.pl przeznaczonych głównie dla jednostek wykonawstwa geodezyjnego i kartograficznego, wykonujących prace na terenie powiatu pilskiego. Jednocześnie uruchomiono powiatowy portal mapowy www.pilskie.e-mapa.net przeznaczony dla mieszkańców powiatu pilskiego, instytucji, służb, itp.

Informuje się, że dla części obszaru powiatu pilskiego część graficzna operatu ewidencji gruntów i budynków oraz mapa zasadnicza prowadzone są w wersji analogowej, wobec czego otrzymane materiały z powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego są niepełne i wymagają uzupełnienia bezpośrednio w ośrodku dokumentacji.

‹ Powrót do listy aktualności